ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВЕГА УКРАЇНА», який є уповноваженим представником на Україні виробника ShenZhen Bi-rich Medical Devices Co., Ltd, P.R. China, інформує щодо медичних виробів Інгаляторів Vega моделей CN01W та VN-420

Опубліковано 24.04.2020 о 11:51

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВЕГА УКРАЇНА», яке є уповноваженим представником на Україні виробника ShenZhen Bi-rich Medical Devices Co., Ltd, P.R. China, листом від 10.03.2020 № 215/1/ВУ (додається) інформує, що медичні вироби Інгаляторів Vega моделей CN01W та VN-420 пройшли оцінку відповідності вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів та мають сертифікат відповідності і декларацію про відповідність. Знак відповідності технічним регламентам разом з номером органу з оцінки відповідності нанесений на упаковку, інструкцію та етикетку зазначених медичних виробів, але разом з тим поряд нанесено знаки відповідності технічним регламентам: Технічному регламенту з електромагнітної сумісності обладнання та Технічному регламенту низьковольтного електричного обладнання.

Вказана невідповідність стосується партій медичних виробів Інгаляторів Vega моделей CN01W та VN-420 зазначених у листі ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВЕГА УКРАЇНА» від 10.03.2020 № 215/1/ВУ.

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВЕГА УКРАЇНА» гарантує якість, безпечність та ефективність зазначених медичних виробів.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку