Залишені без розгляду до засідання робочої групи від 15.12.2022

Опубліковано 15.12.2022 о 13:35

Перелік

суб’єктів господарювання, заяви яких про отримання ліцензій
на право здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних
засобів, психотропних речовин і прекурсорів
залишені без розгляду

1.  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ВІАСАН»

Заява про отримання ліцензії залишається без розгляду на підставі статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі-‘Закон) у зв’язку з тим, що:
          – у заяві про отримання ліцензії та відомостях про стан матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання та наявність персоналу із зазначенням його кваліфікаційного рівня; про наявність дозволу Національної поліції на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів; про відсутність у працівників, які за своїми службовими обов’язками отримають (чи мають) доступ безпосередньо до наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, не знятої чи не погашеної в установленому порядку судимості за вчинення нетяжких, тяжких та особливо тяжких злочинів або кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, у тому числі тих, що вчинені за межами України (далі  

– відомості      про   стан    матеріально-технічної бази)    невірно      зазначено      вид господарської  діяльності “реалізація (відпуск)”;       

   – відомості про стан матеріально-технічної бази не відповідають вимогам Ліцензійних умов провадження   господарської   діяльності  з культивування рослин, включених до таблиці I переліку   наркотичних    засобів,    психотропних     речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом  Міністрів України,  розроблення,   виробництва,   виготовлення,   зберігання, перевезення, придбання, реалізації (відпуску), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання,  знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного  переліку,  затвердженого    постановою  Кабінету Міністрів     України     від    06.04.2016 №  282    (далі  – Ліцензійні   умови) (не засвідчені підписом суб’єкта господарювання (уповноваженої особи), в пункті  3  відсутня матеріально-технічна база на вид господарської діяльності “реалізація(відпуск)”, у п. 4 зазначені не повні реквізити відомостей про дозвіл Національної поліції;  –  у п. 5    зазначено не повні реквізити відомостей про відсутність у працівників, які за своїми службовими обов’язками отримають (чи мають) доступ безпосередньо до наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, не знятої чи не погашеної в установленому порядку судимості за вчинення нетяжких, тяжких та особливо тяжких злочинів або кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних   засобів, психотропних   речовин і прекурсорів, у тому   числі тих, що вчинені за межами України.
            Запропонувати  привести  діяльність у  відповідність  до  Закону,  Ліцензійних умов та повторно звернутися до органу ліцензування.

2.  ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ СОЛОЩУК ПАВЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ

Заява про отримання ліцензії  залишається без розгляду на підставі статті 12 Закону у зв’язку з тим, що:        

 –  надано копію довідки відповідного державного або комунального закладу охорони здоров’я про відсутність у працівників, які за своїми службовими обов’язками отримують (чи мають) доступ безпосередньо до наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, психічних розладів, пов’язаних із зловживанням алкогольними напоями, наркотичними засобами чи психотропними речовинами, а також про відсутність серед зазначених працівників осіб, визнаних непридатними до виконання окремих видів діяльності   (робіт,   професій,   служби),   пов’язаних    з   обігом    наркотичних     засобів, психотропних речовин і прекурсорів;         

          –  відомості    про    стан    матеріально-технічної     бази    не   відповідають   вимогам Ліцензійних умов (сторінки не засвідчені підписом суб’єкта господарювання (уповноваженої особи), у п. 4 відсутні відомості про дозвіл Національної поліції, у  п. 3 зазначені не повні відомості про  документ. виданий уповноваженим органом, що підтверджує відомості   про  доступність  місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення
            Запропонувати  привести  діяльність у  відповідність  до  Закону,  Ліцензійних умов та повторно звернутися до органу ліцензування.

3.  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМЕРЦІЙНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР „КОМРЕЦЬ“»

Заява про отримання ліцензії залишається без розгляду на підставі статті 12 Закону у зв’язку з тим, що:        

 – відомості    про    стан    матеріально-технічної     бази    не   відповідають   вимогам Ліцензійних умов, в п. 3 відсутня матеріально-технічна база на вид діяльності “перевезення”,  не зазначено  документ. виданий уповноваженим органом, що підтверджує   відомості   про доступність місць провадження господарської діяльності для маломобільних груп населення.
            Запропонувати  привести  діяльність у  відповідність  до  Закону,  Ліцензійних умов та повторно звернутися до органу ліцензування.

4.  КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КАЗАНКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» КАЗАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Заява про отримання ліцензії залишається без розгляду на підставі статті 12 Закону у зв’язку з тим, що:
           – заява про отримання  ліцензії  та  відомості про стан матеріально-технічної бази не відповідають формі, встановленій Ліцензійними умовами.
            Запропонувати  привести  діяльність у  відповідність  до  Закону,  Ліцензійних умов та повторно звернутися до органу ліцензування.

Всього: 4

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку