Звіт про виконання Плану антикорупційних заходів за 2017 рік у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області

Опубліковано 10.12.2018 о 15:05

Звіт про виконання Плану антикорупційних заходів за 2017 рік у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області

      У звітному періоді керівництвом Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області (далі – Служба) здійснювався постійний контроль за роботою працівників щодо виконання доручень Уряду, спрямованих на безумовне виконання вимог законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», наказу Нацдержслужби України «Про затвердження Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування» від 05.08.2016 № 158, Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про доступ до публічної інформації» та інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру.

     Здійснено фінансовий контроль. Державні службовці категорії «Б» і «В» подали та оприлюднили на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції електронні декларації за 2016 рік.

  Забезпечено підвищення рівня кваліфікації 4 працівників Служби у ЧО центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з питань запобігання, протидії та виявлення корупції.

   Проведено ознайомлення працівників Служби з нормами законодавчих та нормативних документів шляхом проведення 16 нарад по дотриманню чинного антикорупційного законодавства.

    З метою недопущення конфлікту інтересів на виконання Закону України «Про запобігання корупції» керівництвом вжито заходи для врегулювання конфлікту інтересів.

     На офіційному суб-сайті Служби забезпечується функціонування розділу «Запобігання проявам корупції», в якому розміщено довідкову інформацію щодо антикорупційного законодавства України, щодо уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області, Держлікслужбі, та їх контактні дані.

     В приміщенні служби розміщено інформаційний стенд з рубрикою щодо запобігання проявам корупції та спеціальну антикорупційну скриньку для заяв, скарг та пропозицій.

     Забезпечено контроль за розглядом звернень громадян та недопущенню порушень Закону України «Про звернення громадян». До Служби надійшло та було опрацьовано 2 звернення від громадян. Всі звернення розглянуті з дотриманням встановлених термінів.

     Забезпечено прозорість діяльності Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області шляхом проведення нарад, семінарів з актуальних питань контролю якості лікарських засобів та медичної продукції, з залученням до співпраці представників засобів масової інформації.

     Повідомлень громадян та юридичних осіб, інформації, оприлюдненої у друкованих, аудіовізуальних засобах масової інформації, а також отриманої від інших структур щодо причетності державних службовців Служби до вчинення корупційних правопорушень не надходило.

     Питання щодо запобігання корупції в Службі знаходиться на особистому контролі начальника Служби.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

План заходів щодо запобігання та виявлення корупції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області на 2018 рік

Наступна

План заходів щодо запобігання та виявлення корупції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області на 2019 рік