Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками за 2019 рік

Опубліковано 13.01.2020 о 16:42

Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками за 2019 рік

 

Протягом 2019 року в Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (даліДержлікслужба) зареєстровано та опрацьовано 149 запитів. З усіх 149 запитів – 35 отримано поштою (з них 4 – з Міністерства охорони здоров’я України, 1 – з Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області, 1 – з Національного агентства України з питань державної служби ), 111 надійшло на електронну пошту (з них 2 – з Міністерства охорони здоров’я України, 14 – з Секретаріату Кабінету Міністрів України), та 3 подано особисто.

Кількість запитів, що надійшли до Держлікслужби за 2019 рік

по місяцям

Місяць

Кількість запитів

Січень

11

Лютий

11

Березень

12

Квітень

9

Травень

15

Червень

6

Липень

10

Серпень

8

Вересень

21

Жовтень

24

Листопад

9

Грудень

13

 

22 запита надійшло, як до розпорядника інформації – з Секретаріату Кабінету Міністрів України (14), Міністерства охорони здоров’я України (6), Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області (1),  з Національного агентства України з питань державної служби (1).

За категорією запитувачів запити надійшли:

 • від громадян – 71;
 • від юридичних осіб – 49;
 • від об’єднань громадян – 21;
 • від представників ЗМІ – 8.

 

За результатами розгляду запитів задоволено – 147, надіслано належним розпорядникам інформації з одночасним повідомленням про це запитувачів – 2.

 

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розгляд та надання відповіді на запити, що надійшли до Держлікслужби протягом 2019 року, здійснено у терміни:

 • відповідь на 141 запитів виконано у термін до 5 робочих днів;
 • відповідь на 4 запита які не відповідали вимогам Закону України «Про доступ до публічної інформації», про що повідомлено запитувачів в письмовій формі у п‘ятиденний термін та продовжено термін виконання.
 • відповідь на 4 запита продовжено строк розгляду запитів відповідно до частини 4 статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Найбільша кількість надійшла з м. Києва – 34 запитів (23%).

З не зазначеною адресою – 32 запитів (21%).

 

За видами запитуваної інформації запити розподілилися:

 • Інформація про товар (роботу, послугу) – 107;
 • Правова інформація – 4
 • Статистична інформація – 10;
 • Інші види інформації – 26;
 • Інформація про фізичну особу – 2.

 

Постійно здійснюється моніторинг термінів виконання, щодо недопущення порушення виконавської дисципліни. Щотижнево для відповідальних виконавців надається інформація – нагадування про запити на інформацію, термін розгляду яких збігає на поточному тижні.

Отже, забезпечення прозорості та відкритості діяльності Держлікслужби України є одним із основних його напрямків, який знаходиться на постійному контролі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у грудні 2019 року

Наступна

Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у січні 2020 року