Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у І кварталі 2021 року

Опубліковано 12.04.2021 о 13:26

Протягом І кварталу 2021 року в Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (даліДержлікслужба) зареєстровано та опрацьовано 44 запита, що на 2 запита більше ніж у звітному періоді (порівняно з відповідним періодом 2020 року). З усіх 44 запита – 4 отримано поштою, 40 надійшло на електронну пошту (з них 9 – з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 1 – з Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Одеській області, та 3 – з Міністерства охорони здоров’я України ).

13 запитів надійшло, як до розпорядника інформації – 9 з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 1 – з Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Одеській області, та 3 – з Міністерства охорони здоров’я України .

За категорією запитувачів запити надійшли:

 • від громадян – 21;
 • від юридичних осіб – 15;
 • від об’єднань громадян – 4;
 • від представників ЗМІ – 4.

Найбільша кількість запитів надійшло до Управління державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та протидії їх незаконному обігу (12 запитів), до Відділу державного ринкового нагляду за обігом медичних виробів ( 10 запитів).

Найчастіші питання які були заданні у запитах стосувалися :

 • Щодо реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів.
 • Щодо наркотичних засобів та психотропний речовин.

Всі запити на інформацію розглянуті та виконані у встановлений законодавством термін, у тому числі:

 • задоволено – 44;

Найбільша кількість надійшла з м. Києва – 13 запитів (30 %).

З не зазначеною адресою – 13 запитів (30 %).

За видами запитуваної інформації запити поділяються:

 • Інформація про товар (роботу, послугу) – 23;
 • Статистична інформація – 1;
 • Інші види інформації – 15;
 • Інформація про фізичну особу – 5.

Постійно проводиться робота щодо недопущення порушення виконавської дисципліни, а саме: щотижнево для відповідальних виконавців надається інформація – нагадування про запити на інформацію, термін розгляду яких збігає на поточному тижні.

Отже, Держлікслужба і надалі здійснюватиме роботу щодо забезпечення доступу фізичних та юридичних осіб до публічної інформації відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Завантажити довідку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у березні 2021 року

Наступна

Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у квітні 2021 року