Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що  надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та  контролю за наркотиками у ІІІ кварталі 2023 року

Опубліковано 10.10.2023 о 15:50

Протягом ІІІ  кварталу 2023 року в Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (даліДержлікслужба) зареєстровано та опрацьовано 58 запитів, що на 6 запитів більше ніж у звітному періоді (порівняно з відповідним періодом 2022 року). З усіх 58 запитів – 18 отримано поштою,  40- надійшло на електронну пошту (5 – з Міністерства охорони здоров’я України, 3 – з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 1 – з Національного антикорупційного бюро України, 1 – з Державного бюро розслідувань, 1- з Одеської обласної прокуратури, 1 – з Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області, 1 – з Міністерства соціальної політики України).

 

13 запитів надійшло, як до розпорядника інформації – 5 – з Міністерства охорони здоров’я України, 3 – з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 1 – з Національного антикорупційного бюро України, 1 – з Державного бюро розслідувань, 1- з Одеської обласної прокуратури, 1 – з Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області, 1 – з Міністерства соціальної політики України.

За категорією запитувачів запити надійшли:

  • від громадян – 20;
  • від юридичних осіб – 37;
  • від представників ЗМІ – 1.

 

Найбільша кількість запитів надійшло до Управління державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та протидії їх незаконному обігу (17 запитів) та Управління оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобам (19 запита).

 

Найчастіші питання які були заданні у запитах стосувалися:

 

  • Щодо надання інформації стосовно отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів.
  • Щодо надання витягу з Ліцензійних реєстрів.

 

Всі запити на інформацію розглянуті та виконані у встановлений законодавством термін, у тому числі:

  • Задоволено – 58.

 

 Найбільша кількість надійшла з м. Києва – 15 запити (26 %).

 З не зазначеною адресою – 13 запитів (22 %).

 

За видами запитуваної інформації запити поділяються:

  • Інформація про товар (роботу, послугу) – 34;
  • Інші види інформації – 21;
  • Статистична інформація – 1;
  • Інформація про фізичну особу-2.

 

Постійно проводиться робота щодо недопущення порушення виконавської дисципліни, а саме: щотижнево для відповідальних виконавців надається інформація – нагадування про запити на інформацію, термін розгляду яких збігає на поточному тижні.

Отже, Держлікслужба і надалі здійснюватиме роботу щодо забезпечення доступу фізичних та юридичних осіб до публічної інформації відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

ЗАВАНТАЖИТИ ДОВІДКУ

 

 

 

 

 

 

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у вересні 2023 року

Наступна

Довідка про опрацювання запитів на інформацію, що надійшли до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у жовтні 2023 року