Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області у І кварталі 2017 року.

Опубліковано 04.04.2017 о 14:42

Аналітична довідка

про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області

у І кварталі 2017 року.

 

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області здійснювались заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

У І кварталі 2017 року до Служби надійшло та було опрацьовано 8 звернень громадян, що на 4 звернення більше ніж у звітному періоді порівняно з відповідним періодом 2016 року.

 

 

З усіх 8 звернень – 5 (62,5%) складають заяви, 3 (37,5%) скарги. З них безпосередньо (від громадян поштою) надійшло – 1 звернення (12,5%), 5 звернень, одно з яких повторне, надійшло від Харківської обласної держадміністрації (62,5%), 1 звернення (12,5%) направлено для розгляду з Держлікслужби, 1 звернення (12,5%) надійшло від Держпродспоживслужби в Харківській області. Всі звернення були первинні та індивідуальні. 3 звернення надійшло від громадян, що потребують соціального захисту і підтримки, а саме за категорією: інвалід 1 гр., інвалід 2 гр., дитина-інвалід. За статевим розподілом авторів звернень, до Служби зверталося: чоловіків – 3 (43%); жінок – 4 (57%).

Питання, які порушували громадяни у своїх заявах та скаргах були:

–         щодо порушення ліцензійних умов в аптечних закладах – 1;

–         інші питання – 6;

 

 

Всі звернення громадян розглянуті Службою у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян». Із загальної кількості опрацьованих звернень громадянам надано 4 відповіді – роз’яснення за звітний період, 2 відповіді – роз’яснення на звернення, які надійшли у ІV кварталі 2016 року, 2 звернення направлено за належністю у інші відомства, 2 звернення залишились невирішеними на 1 число квітня.

Постійно проводиться робота, спрямована на дотримання термінів розгляду звернень громадян, надання обґрунтованих відповідей на звернення, на належне виконання резолюцій керівництва, перевіряється стан опрацювання виконавцями контрольних документів. Стан роботи із зверненнями громадян щокварталу розглядається на оперативних нарадах керівництвом з працівниками служби. Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Аналітична довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області за період з 01 жовтня по 31 грудня 2016 року.

Наступна

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області за період з 01 січня по 30 червня 2017 року.