Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області у ІІІ кварталі 2018 року

Опубліковано 09.10.2018 о 15:56

На виконання наказу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 29.12.2016 № 10-Адм (зі змінами) «Щодо звітності про стан роботи зі зверненнями громадян», виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до врядування» Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області (далі – Служба) надає інформацію про звернення та скарги громадян, які надійшли в Службу в ІІІ кварталі 2018 року.

У ІІІ кварталі 2018 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області надійшло 2 звернення.

1.Звернення надійшло з Тернопільської ОДА, первинне, у вигляді заяви на урядову телефонну «гарячу лінію», індивідуальне, категорія автора у листі не визначена, соціальний стан не визначено. Звернення розглянуто, надано роз’яснення скаржнику. Відповідь дана у встановлений законодавством термін.

2.Звернення надійшло з Тернопільської ОДА, первинне, у вигляді заяви на урядову телефонну «гарячу лінію», індивідуальне, категорія автора у листі не визначена, соціальний стан не визначено. Звернення розглянуто, надіслано запит скаржнику щодо надання додаткової інформації та роз’яснення ОДА щодо причин продовження терміну розгляду скарги.

У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року кількість звернень зменшилась.

 

І. Основні питання, що порушуються у зверненнях:

У ІІІ кварталі 2018 року у зверненнях порушено питання порядку відпуску лікарських засобів з аптечних закладів та якості медичних виробів.

У ІІІ кварталі 2017 року у зверненнях порушено питання дотримання ліцензійних умов провадження господарської діяльності.

 

ІІ. Характеристика звернень:

  1. За формою надходження:

За ІІІ квартал 2018 року звернення надійшли поштою.

  1. За ознакою надходження:

За ІІІ квартал 2018 року надійшло 2 індивідуальних звернення.

  1. За видами:

За ІІІ квартал 2018 року 2 звернення скарга.

  1. За статтю авторів звернень:

Автори звернення жіночої статі.

  1. За суб’єктом:

2 звернення – індивідуальні.

  1. За типом:

2 звернення –усне.

  1. За категоріями авторів звернень:

2 звернення інші категорії.

  1. За соціальним станом автора звернення:

Соціальний стан авторів не визначено.

       9.За результатами розгляду:

1 звернення дано роз’яснення, 2-ге звернення у стадії розгляду.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області у ІІ кварталі 2018 року

Наступна

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області у ІV кварталі 2018 року