Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області у ІI кварталі 2019 року

Опубліковано 08.07.2019 о 12:39

На виконання наказу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 29.12.2016 року № 10-Адм (зі змінами) «Щодо звітності про стан роботи зі зверненнями громадян», виконання Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до врядування» Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області (далі – Служба) надає інформацію про звернення та скарги громадян, які надійшли в Службу в ІІ кварталі 2019 року.

 

У ІІ кварталі 2019 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області надійшло 3 звернення.

 1. Звернення подано на особистому прийомі, первинне у вигляді заяви, індивідуальне, категорія автора службовець. Звернення розглянуто, здійснено позапланову перевірку у вказаному у заяві аптечному закладі. Адресату дана відповідь в установлений законом термін.
 2. Звернення надійшло з Держлікслужби, первинне, у вигляді заяви на урядову телефонну «гарячу лінію», індивідуальне, категорія автора у листі не визначена, пенсіонер. Сконтактовано зі скаржницею телефоном, вияснено обставини справи. Звернення розглянуто, надано роз’яснення скаржнику у письмовому вигляді. Поінформовано Держлікслужбу щодо вжитих заходів.
 3. Звернення подано на особистому прийомі, первинне у вигляді заяви, індивідуальне, категорія автора пенсіонер. Звернення розглянуто, відповідь дана скаржнику у встановлений законодавством термін.

У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року кількість звернень не змінилася.

 

І. Основні питання, що порушуються у зверненнях:

 

У ІІ кварталі 2019 року у зверненнях порушено питання якості лікарських засобів відпущених з аптечних закладів та отримання довідки про заробітну плату для нарахування пенсії.

 

У ІІ кварталі 2018 року у зверненнях порушено питання якості медичних виробів.

 

ІІ. Характеристика звернень:

 

 1. За формою надходження:

За ІІ квартал 2019 року 1 через органи влади, 2 подано на особистому прийомі.

 

 1. За ознакою надходження:

За ІІ квартал 2019 року надійшло 3 первинних звернень.

 

 1. За видами:

За І квартал 2019 року 2 звернення скарга, 1 звернення заява.

 

 1. За статтю авторів звернень:

3 автори звернення жіночої статі.

 

 1. За суб’єктом:

3 звернення – індивідуальні.

 

 1. За типом:

1 звернення –усні (на телефонну «Гарячу лінію»), 2 звернення письмові.

 

 1. За категоріями авторів звернень:

3 звернення інші категорії.

 

 1. За соціальним станом автора звернення:

2 автори пенсіонери, 1 автор службовець.

 

9.За результатами розгляду:

1 звернення відмовлено у задоволенні, 2 звернення дано роз’яснення.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області у І кварталі 2019 року

Наступна

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області у ІII кварталі 2019 року