Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області у ІII кварталі 2019 року

Опубліковано 15.10.2019 о 15:51

Аналітична довідка

 про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області

у ІІІ кварталі 2019 року

 

На виконання наказу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 29.12.2016 № 10-Адм (зі змінами) «Щодо звітності про стан роботи зі зверненнями громадян», виконання Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до врядування» Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області (далі – Служба) надає інформацію про звернення та скарги громадян, які надійшли в Службу в ІІІ кварталі 2019 року.

 У ІІІ кварталі 2019 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області надійшло 3 звернення.

 1. Звернення надіслано поштою, первинне у вигляді заяви, індивідуальне, категорія автора не вказана. Звернення розглянуто, надіслано запит до Держлікслужби на здійснення позапланової перевірки аптечного закладу. 09.09.2019 здійснено позапланову перевірку спільно із спеціалістами Держлікслужби, складено акт, видано розпорядження. Адресату дана відповідь з порушенням установленого законом терміну у зв’язку із затримкою погодження перевірки Експертно-апеляційною радою.
 2. Звернення надійшло з Держлікслужби, первинне, у вигляді електронної скарги на сайті Держлікслужби, індивідуальне, категорія автора у листі не визначена, соціальний стан теж. Звернення розглянуто, надано роз’яснення скаржнику у письмовому вигляді. Поінформовано Держлікслужбу щодо вжитих заходів.
 3. Звернення подано на особистому прийомі, первинне у вигляді заяви, індивідуальне, категорія автора службовець. Звернення розглянуто, надіслано запит до Держлікслужби на здійснення позапланової перевірки аптечного закладу. За результатами розгляду Держлікслужбою дано роз’яснення щодо відмови у проведенні перевірки на підставі аналізу реєстраційних матеріалів лікарського засобу та висновку про якість ввезеного на територію України лікарського засобу. Адресату дана відповідь з порушенням установленого законом терміну у зв’язку із затримкою відповіді на звернення щодо погодження позапланової перевірки.

У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року кількість звернень збільшилась.

 І. Основні питання, що порушуються у зверненнях:

У ІІІ кварталі 2019 року у зверненнях порушено питання якості лікарських засобів відпущених з аптечних закладів, порядку відпуску лікарських засобів з аптечних закладів та порушення ліцензійних умов.

У ІІІ кварталі 2018 року у зверненнях порушено питання порядку відпуску лікарських засобів з аптечних закладів та якості медичних виробів.

ІІ. Характеристика звернень:

 1. За формою надходження:

За ІІІ квартал 2019 року 1 через органи влади, 1 подано на особистому прийомі, 1 надіслано поштою.

 1. За ознакою надходження:

За ІІІ квартал 2019 року надійшло 3 первинних звернення.

 1. За видами:

2 звернення скарга, 1 звернення заява.

 1. За статтю авторів звернень:

1 автор звернення жіночої статі, 2 автори звернення чоловічої статі.

 1. За суб’єктом:

3 звернення – індивідуальні.

 1. За типом:

3 звернення письмові.

 1. За категоріями авторів звернень:

2 звернення інші категорії.

 1. За соціальним станом автора звернення:

2 автори не встановлено, 1 автор службовець.

      9. За результатами розгляду:

1 звернення відмовлено у задоволенні, 2 звернення дано роз’яснення.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області у ІI кварталі 2019 року

Наступна

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області у 2019 році