Аналітична довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області в I кварталі 2019 року

Опубліковано 03.04.2019 о 12:27

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області здійснювались заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

В І кварталі 2019 року до Служби надійшло та було опрацьовано 6 звернень громадян, що надійшли у  вигляді заяв.  За формою надходження звернення були:

-від громадян поштою – 3 звернення у вигляді листів;

-від громадян на особистому прийомі – 2 звернення (письмово);

– через інші органи та установи – одне звернення у вигляді заяви, яке надійшло поштою.

Звернення за ознаками надходження були первинні та індивідуальні. Колективних звернень не надходило. З письмовим зверненням зверталась громадянка, що за категорією відноситься: інвалід війни – 1, інші – 5 та за соціальним станом відносяться: пенсіонер – 1, інші – 5;  за статтю: жіноча – 4, чоловіча – 2.

Питання, яке порушувались у зверненнях були:

  • якість лікарських засобів (ЛЗ) -1;
  • порушення ліцензійних умов (ЛУ) в аптечних закладах-3;
  • забезпечення безкоштовно лікарськими засобами (ЛЗ)-1;
  • праця і заробітна плата (ЗП) – 1.

За результатами розгляду:

  • звернення вирішено позитивно – 4;
  • надано роз’яснення – 1;
  • надіслано за належністю, відповідно до статті 7 Закону України “Про звернення громадян” – 1.

У ході розгляду звернення  здійснено 3  позапланові перевірки  аптечних закладів, аналіз лікарських засобів не проводився.  

Звернення розглянуті Службою у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

В І кварталі 2019 року Службою  також було опрацьовано 2 звернення, що надійшло на «гарячу лінію» Миколаївської обласної державної адміністрації.

У І кварталі 2018 року до Служби надійшло та було опрацьовано 1 звернення громадян.

Питання, які порушувалось у заяві було:

  • фінансова політика -1.

Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області. Постійно проводиться робота, спрямована на дотримання термінів розгляду звернень громадян, надання обґрунтованих відповідей на звернення, на належне виконання резолюцій керівництва, перевіряється стан опрацювання виконавцями контрольних документів.

 

Стан роботи із зверненнями громадян щокварталу розглядається на оперативних нарадах керівництвом з працівниками служби.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Аналітична довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області в IV кварталі 2018 року

Наступна

Аналітична довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області в IІ кварталі 2019 року