Аналітична довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області у IІ кварталі 2023 року

Опубліковано 06.07.2023 о 15:51

   На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області здійснювались заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

В 2 кварталі 2023 року до Служби не надходили на опрацювання звернення громадян.

На своїй сторінці у Фейсбук Служба постійно надає інформацію для населення області щодо роботи аптечних закладів (в т.ч. в критичних ситуаціях), перелік закладів, які здійснюють відпуск інсулінів з зазначенням режиму роботи, телефонів аптечних довідок. Також оприлюднювалась інформація  щодо забезпечення населення в умовах воєнного стану лікарськими засобами по Урядовій програмі «Доступні ліки», по відпуску лікарських засобів за електронними рецептами. Громадянам надавались роз’яснення з посиланням на норми чинного законодавства, офіційну інформацію Уряду та органів виконавчої влади.

Що стосується  2 кварталу 2022 року, то  до Служби надійшло та було опрацьовано 3 звернення громадян. Питання, які були порушені у зверненнях  це:

  • питання обігу лікарських засобів (ЛЗ) – 2;
  • питання охорони здоров’я (ОЗ) -1

Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області. Постійно проводиться робота, спрямована на дотримання термінів розгляду звернень громадян, надання обґрунтованих відповідей на звернення, на належне виконання резолюцій керівництва, перевіряється стан опрацювання виконавцями контрольних документів.

Стан роботи із зверненнями громадян обов’язково щокварталу розглядається на оперативних нарадах керівництвом з працівниками Служби.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Аналітична довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області у I кварталі 2023 року