Аналітична довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області за період з 01 жовтня по 31 грудня 2016 року.

Опубліковано 05.01.2017 о 14:44

Аналітична довідка

про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області у ІV кварталі 2016 року.

 

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області здійснювались заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

У ІV кварталі 2016 року до Служби надійшло та було опрацьовано 11 звернень громадян, що на 1 звернення менше ніж у звітному періоді порівняно з відповідним періодом 2015 року.

 

 

З усіх 11 звернень – 8 складають заяви, 3 скарги. З них від громадян (поштою) надійшло – 2 звернення, 8 звернень надійшло від Харківської обласної держадміністрації та 1 звернення направлене для розгляду з Держлікслужби. Всі звернення були індивідуальні. 4 звернення надійшло від громадян, що потребують соціального захисту і підтримки, а саме за соціальним станом – пенсіонери, за категоріями – інвалід 1 гр. -1, інвалід 2 гр.-1, інвалід 3 гр.-1; інші не зазначали відповідної інформації. За статевим розподілом авторів звернень, до Служби зверталося: чоловіків – 4; жінок – 7.

Питання, які порушували громадяни у своїх заявах та скаргах були:           – щодо якості лікарських засобів – 2;

– щодо порушення ліцензійних умов в аптечних закладах – 3

– щодо цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення – 1

– щодо якості виробів медичного призначення та медичного обладнання – 1;

– інші питання – 4.

 

 

У ході розгляду звернень громадян, була здійснена 1 позапланова перевірка суб’єкта господарювання у Харківській області.

Всі звернення громадян розглянуті Службою у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян». Із загальної кількості опрацьованих звернень громадянам надано 8 відповідей – роз’яснень за звітний період; 1 звернення направлено за належністю у інші відомства, 2 звернення знаходяться у стадії розгляду.

Постійно проводиться робота, спрямована на дотримання термінів розгляду звернень громадян, надання обґрунтованих відповідей на звернення, на належне виконання резолюцій керівництва, перевіряється стан опрацювання виконавцями контрольних документів. Стан роботи із зверненнями громадян щокварталу розглядається на оперативних нарадах керівництвом з працівниками служби. Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Наступна

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області у І кварталі 2017 року.