Аналітична довідка щодо роботи зі зверненнями громадян за І квартал 2021 року

Опубліковано 06.04.2021 о 12:43

За звітний період робота зі зверненнями громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області (далі Службі) проводилась у порядку визначеному Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян” від 02.10.1996 № 393/96, Указом Президента  України від  07.02.2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та постанови КМУ від 14.04.1997 № 348 “Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації”.

Протягом І кварталу 2021 року у зв’язку з тимчасовим призупиненням особистого прийому громадян в Службі, на підставі введення карантину, роз’яснення громадянам надавались  за телефоном.

За звітний період 2021 року до Служби  надійшло 47 (сорок сім) звернень, за формою надходження: 92% – по телефону, 8% – через органи влади (Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівська обласна державна адміністрація). За видом звернення: 4 % у вигляді скарг, 96 % у вигляді заяв.

За ознакою надходження звернення були 100% первинними, за типом – 92% звернень були усними та 8%  – були письмовими. 

За соціальним станом та категорією авторів звернень до Служби за вказаний період звертались: 2 – від пенсіонера, 4 – від підприємців, 39 – від працівників бюджетної сфери, 1 – від робітника, 1 – соціальний стан визначити не можливо.

До Служби у І кварталі 2021 року за статтю авторами звернень були жінки  – 96% та чоловіки – 4%.

За  результатами розгляду звернень: на 100% були надані роз’яснення.

За звітний період 2020 року до Служби  надійшло 39 (тридцять дев’ять) звернень, за формою надходження: 48% – на особистому прийомі, 50% – через органи влади (Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації, Держлікслужба, Головне управління ДПС у Чернігівській області), 2% – від громадян поштою. За видом звернення: 77 % у вигляді заяв, 23% у вигляді скарг.

Щодо питань, які висвітлюються у зверненнях громадян, то це питання, які стосуються якості лікарських засобів, обігу лікарських засобів, питання обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, роботи аптечних закладів та інше.

Усі звернення розглядаються відповідно до компетенції, в рамках чинного законодавства та вимог Закону України “Про звернення громадян”.

Питання роботи зі зверненнями громадян залишаються  пріоритетними  в  Службі, на допомогу громадянам висвітлена інформація на інформаційних стендах. Також вся необхідна інформація висвітлюється на веб-сайті Служби. Щоквартально інформація про стан розгляду звернень громадян направляється до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками не пізніше 8 числа місяця, що настає за звітним періодом, у відповідності до наказу Держлікслужби від 29.12.2016 №10-Адм “Щодо звітності про стан роботи зі зверненнями громадян” (зі змінами).

Дотримання вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” і надалі перебуватиме на контролі керівництва Служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Аналітична довідка щодо роботи зі зверненнями громадян за 2020 рік

Наступна

Інформація з роз’ясненням до найчастіших звернень за І квартал 2021 року