Аналітична довідка щодо роботи зі зверненнями громадян за ІІІ квартал 2020 року

Опубліковано 06.10.2020 о 13:52

За звітний період робота зі зверненнями громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області (далі Службі) проводилась у порядку визначеному Конституцією України, Законом України “Про звернення громадян” від 02.10.1996 № 393/96, Указом Президента  України від  07.02.2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та постанови КМУ від 14.04.1997 № 348 “Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації”.

Протягом ІІІ кварталу 2020 року у зв’язку з тимчасовим призупиненням особистого прийому громадян в Службі, на підставі введення карантину, роз’яснення громадянам надавались  за телефоном.

За звітний період 2020 року до Служби  надійшло 13 (тринадцять) звернень, за формою надходження: 76% – по телефону, 15% – через органи влади (Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації, Держлікслужба), 9% поштою. За видом звернення: 100 % у вигляді заяв.

За ознакою надходження звернення були 100% первинними, за типом – 76% звернень були усними та 24%  – були письмовими. 

За соціальним станом та категорією авторів звернень до Служби за вказаний період звертались: 2 – від пенсіонерів, 4 – від працівників бюджетної сфери, 6 – від підприємців, соціальний стан визначити не можливо – 1.

До Служби у ІІІ кварталі 2020 року за статтю авторами звернень були жінки  – 61% та чоловіки – 39%.

За  результатами розгляду звернень: на 100% були надані роз’яснення.

За звітний період 2019 року до Служби  надійшло 25 (двадцять п’ять) звернень, за формою надходження: 72% – на особистому прийомі, 28% – через органи влади (Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівська ОДА) за видом звернення: 88% у вигляді заяв, 12% у вигляді скарг.

Щодо питань, які висвітлюються у зверненнях громадян, то це питання, які стосуються якості лікарських засобів, обігу лікарських засобів, роботи аптечних закладів, питання медичних виробів, обігу наркотичних засобів та інше.

Усі звернення розглядаються відповідно до компетенції, в рамках чинного законодавства та вимог Закону України “Про звернення громадян”.

Питання роботи зі зверненнями громадян залишаються  пріоритетними  в  Службі, на допомогу громадянам висвітлена інформація на інформаційних стендах. Також вся необхідна інформація висвітлюється на веб-сайті Служби. Щоквартально інформація про стан розгляду звернень громадян направляється до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками не пізніше 8 числа місяця, що настає за звітним періодом, у відповідності до наказу Держлікслужби від 29.12.2016 №10-Адм “Щодо звітності про стан роботи зі зверненнями громадян” (зі змінами).

Дотримання вимог Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” і надалі перебуватиме на контролі керівництва Служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація з роз’ясненнями до найчастіших звернень громадян

Наступна

Інформація з роз’ясненням до найчастіших звернень громадян за ІІІ квартал 2020 року