Звіт про роботу зі зверненнями громадян Державної служби з лікарських  засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області за II квартал 2021 року.  

Опубліковано 06.07.2021 о 10:57

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області здійснюються заходи, спрямовані на об’єктивний та всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.    

У II кварталі 2021 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області звернення не надходили.

Для  порівняння: у II кварталі 2020 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області надійшло 2 звернення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у I кварталі 2021 року

Наступна

Звіт про роботу зі зверненнями громадян Державної служби з лікарських  засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області за III квартал 2021 року.