Звіт про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області за І квартал 2019 року

Опубліковано 05.04.2019 о 15:26

На виконання вимог Закону  України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного  права  на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»  та  наказу  Держлікслужби  від  29.12.2016 №10-Адм «Щодо звітності про стан роботи зі зверненнями громадян» було проаналізовано роботу зі зверненнями  громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області за І квартал 2019 року.

За І квартал 2019 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області надійшло 3 звернення від громадян (за І квартал 2018 року – 0 звернень).

  

І. Характеристика звернень

 

За формою надходжень звернень:

від громадян поштою – 3 

За ознакою надходження:

первинне – 

За видами:

скарга – 3 

За статевим розподілом авторів звернень:

жіноча – 3  

За суб’єктом:

індивідуальні – 3

 

За типом:

лист – 3 

За категоріями авторів звернення:

інші – 3

За соціальним станом  авторів  звернення:

інші – 3

За результатами розгляду:

вирішено позитивно – 3 (відповідно до ст. 7 ЗУ «Про звернення громадян» частина питань викладених у скаргах – переслані за належністю до відповідних органів)

 

ІІ. Основні питання, що порушуються у зверненнях громадян:

порушення ліцензійних умов – 3 

 

Звернення громадян, які надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області, розглянуто  у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Особистий прийом громадян керівництвом Служби проводиться згідно із затвердженим графіком. Інформація розміщена у приміщенні Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області.

Таким чином, одним з основних завдань Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області залишається своєчасне реагування на проблемні питання, порушені у зверненнях громадян, виявлення причин, що породжують їх надходження, усунення наявних порушень і недоліків із заявлених питань, а також реалізацію конституційних прав, свобод людини й громадянина, які є головними основами демократичної, соціально-правової держави.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області у 2018 рік

Наступна

Звіт про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області за ІІ квартал 2019 року