Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у IV кварталі 2018 року

Опубліковано 17.01.2019 о 11:31

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області здійснюються заходи, спрямовані на об’єктивний та всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

У IV кварталі 2018 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області надійшло одне звернення, надіслане для розгляду через інші органи влади.

Звернення індивідуальне, первинне, у формі скарги, надійшло від чоловіка. У зверненні порушено питання ліцензійних умов провадження господарської діяльності аптечних закладів, на кінець кварталу знаходиться у стадії розгляду.

 

Для порівняння: у IV кварталі 2018 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області звернення не надходили.

 

Стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на оперативних нарадах. Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у 2018 році