Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійщли до Державної служби з лікарськиих засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області за I квартал 2019 року

Опубліковано 01.04.2019 о 16:55

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області (далі – Служба) проводиться системна робота із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав громадян та запобігання у подальшому таких порушень.

За I квартал 2019 року до Служби надійшло 2 звернення громадян, що на одне звернення більше, порівняно із звітним періодом 2018 року.

І. Характеристика звернень

За формою надходжень звернень:

через органи влади – 2

 За ознакою надходження:

первинне – 2

 За видами:

скарга – 2

За статевим розподілом авторів звернень:

жіноча – 2  

За суб’єктом:

індивідуальні – 2

За типом:

електронне – 1

лист – 1 

За категоріями авторів звернення:

інші – 2

За соціальним станом  авторів  звернення:

інші – 1

пенсіонер – 1

За результатами розгляду:

звернення, що повернуто авторові відповідно до статті 7 Закону України  «Про звернення громадян» –  2

ІІ. Основні питання, що порушуються у зверненнях громадян:

економічна, цінова,інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво – 1;

питання якості лікарських засобів – 1

Звернення громадян, які надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області, розглянуто  у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Особистий прийом громадян керівництвом Служби проводиться згідно із затвердженим графіком. Інформація щодо особистого прийому розміщена у приміщенні та на офіційному веб-сайті Служби.

Одним з основних завдань Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області залишається своєчасне реагування на проблемні питання, порушені у зверненнях громадян, виявлення причин, що породжують їх надходження, усунення наявних порушень і недоліків із заявлених питань, а також реалізацію конституційних прав, свобод людини й громадянина, які є головними основами демократичної, соціально-правової держави.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійщли до Державної служби з лікарськиих засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області за IІ квартал 2019 року