Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у ІІІ кварталі 2019 року

Опубліковано 01.10.2019 о 14:34

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області здійснюються заходи, спрямовані на об’єктивний та всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.    

У ІІІ кварталі 2019 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області надійшло три звернення. Два звернення надіслані для розгляду через органи влади, одне звернення надано на особистому прийомі. Звернення індивідуальні, первинні, у формі заяв. За статтю авторів – 2 звернення від жінок, одне- від чоловіка. Два звернення надійшло від осіб, які потребують соціального захисту (від пенсіонерів). У зверненнях порушені питання якості лікарських засобів та питання роботи аптеки (порядку ціноутворення).

За результатом розгляду звернень двом заявникам надано розяснення у встановлений законодавством термін, одне звернення надіслано на розгляд за належністю іншому органу.

Для порівняння: у ІІІ кварталі 2018 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області надійшло два звернення.

Стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на оперативних нарадах. Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у ІІ кварталі 2019 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у ІV кварталі 2019 року