Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області у ІІІ кварталі 2019 року

Опубліковано 11.10.2019 о 10:51

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області здійснювались заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

В ІІІ кварталі 2019 року до Служби надійшло та було опрацьовано 6 звернень громадян, що на 2 звернення більше у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

За видом отримано 6 заяв, за типом – 6 листів. Всі звернення надійшли через органи влади, є первинними та індивідуальними. Колективні звернення протягом звітного періоду не надходили.

Серед звернень громадян були категорії громадян, що потребують соціального захисту і підтримки:

  • Особа з інвалідністю ІІ групи – 2;
  • Учасник бойових дій, особа з інвалідністю І групи – 1.

Всього у ІІІ кварталі 2019 року до Служби звернулись 6 громадян: із м. Рівне (2) та Рівненської області (4). За статтю жіноча – 4, чоловіча – 2.

Громадяни у своїх заявах порушували питання щодо:

  • забезпечення лікарськими засобами – 4;
  • роботи аптечних закладів – 2.

Із загальної кількості звернень, надано 6 відповідей-роз’яснень. Всі питання розглянуті з дотриманням встановлених термінів.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області у IV кварталі 2019 року