Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області протягом 2019 року

Опубліковано 13.01.2020 о 08:35

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області здійснювались заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

Протягом 2019 року до Служби надійшло та було опрацьовано 20 звернень, що на 1 звернення більше у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

За видом отримано 18 заяв та 2 скарги, за типом 20 листів. 4 звернення надійшло від громадян на особистому прийомі, 16 звернень через органи влади, є первинними та індивідуальними. Колективні звернення протягом звітного періоду не надходили.

Всього протягом 2019 року до Служби звернулось 20 громадян із м. Рівне(8) та Рівненської області(12). За статтю жіноча-15, чоловіча-5.

Серед звернень громадян були категорії громадян(5 осіб), що потребують соціального захисту і підтримки:

  • особи з інвалідністю 1,2, 3 групи, пенсіонер – 4
  • учасник бойових дій, особа з інвалідністю 1 групи -1.

Громадяни у своїх заявах порушували питання щодо:

якості лікарських засобів -3

інші (щодо відпуску лікарських засобів, забезпечення лікарськими засобами, роботи аптечних закладів, тощо) – 17

Із загальної кількості звернень, надано 18 відповідей-роз’яснень. 18 звернень розглянуті з дотриманням встановлених термінів,1 звернення направлено за належністю, та 1звернення знаходиться у стадії розгляду.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області у IV кварталі 2019 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області у I кварталі 2020 року