Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у 2019 році

Опубліковано 13.01.2020 о 10:52

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області здійснюються заходи, спрямовані на об’єктивний та всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.    

У 2019 році до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області надійшло 6 звернень громадян, що на два більше, ніж у 2018 році.

В першому, другому та четвертому кварталах надійшло по одному зверненню, три звернення надійшло в третьому кварталі.

Пять звернень надіслано для розгляду поштою через органи влади, одне звернення надано на особистому прийомі.

За видами звернень: 2 скарги та 4 заяви.

Всі звернення індивідуальні, первинні. За статтю авторів – 2 звернення надійшло від чоловіків, чотири звернення надіслано жінками.

За типом -2 звернення, що надійшли є листами,1 електронне звернення та 3 усних звернення.

За категоріями авторів звернень: 1 звернення надійшло від дитини війни, 1 – від особи з інвалідністю 2 групи.

За соціальним станом авторів звернень: 4 звернення надійшло від пенсіонерів, 1 звернення подано робітником.

У зверненнях порушені питання роботи аптек,  питання якості лікарських засобів та питання медичних виробів.

За результатом розгляду звернення 4 заявникам надано розяснення у встановлений законодавством термін, два звернення надіслано на розгляд за належністю іншим установам.

Стан роботи зі зверненнями громадян щоквартально розглядається на оперативних нарадах. Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав громадян та запобігання у подальшому таких порушень є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у ІV кварталі 2019 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у І кварталі 2020 року