Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області за ІІІ квартал 2020 року

Опубліковано 06.10.2020 о 13:47

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у  Сумській області (далі – Служба) було проаналізовано роботу зі зверненнями громадян за ІІІ квартал 2020 року.

У ІІІ кварталі 2020 року до Служби надійшло 2 звернення громадян.

Всі заяви  зареєстровані на особистому прийомі, індивідуальні, первинні, від 2 жінок  мешканок м. Суми.

У зверненнях порушені наступні питання:

– щодо додержання ліцензійних умов (1 звернення -50%);

– щодо якості лікарських засобів (1 звернення-50% ).

Повторних,  дублетних  звернень до Служби не надходило.

Службою проведена одна позапланова перевірка аптечного закладу та надано письмове роз’яснення заявниці.  Друге звернення надійшло 29.09.2020 та перебуває у стадії розгляду.

При наданні відповіді на звернення приділяється значна увага  повноті розгляду поставлених у зверненнях питань та законності і обґрунтованості прийнятих  рішень.

Питання ефективності розгляду звернень громадян є першочерговим завданням в роботі Служби та знаходяться на постійному контролі керівництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області за ІІ квартал 2020 року