Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у 2020 році

Опубліковано 16.01.2021 о 09:35

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області здійснюються заходи, спрямовані на об’єктивний та всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

У 2020 році до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області надійшло 6 звернень громадян, із них у 1 кварталі надійшло 3 звернення, у 2 кварталі надійшло 2 звернення та 1 звернення надійшло у 4 кварталі.

З усіх звернень 2 звернення подано на особистому прийомі, 2 звернення надійшло поштою (1 звернення безпосередньо від громадянина, 1 надіслано через органи влади), 2 звернення надіслані електронною поштою (із них 1 звернення від державної установи «Урядовий контактний центр».

За типом надходження 4 звернення є листами, 2 звернення електронні.

Всі звернення індивідуальні, первинні, 3 звернення у формі скарг, інші 3 – у формі заяви.

За статевим розподілом авторів звернень: 3 звернення надійшло від чоловіків, інші три – від жінок.

Одне звернення надійшло від особи, що потребує соціального захисту (від пенсіонера).

Основними питаннями, що порушувались у зверненнях є якість лікарських засобів (3 звернення). Також звернення стосувались питання роботи аптечних закладів, питання обігу лікарських засобів та питання охорони здоров’я.

Всі звернення громадян розглянуто у терміни, визначені Законом України «Про звернення громадян». За результатом розгляду надано 5 відповідей-розяснень, 1 звернення надіслано на розгляд за належністю іншим установам.

Стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на оперативних нарадах. Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у IV кварталі 2020 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області у I кварталі 2021 року