Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області за ІІ квартал 2021 року

Опубліковано 08.07.2021 о 11:39

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області проводиться системна робота із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав громадян та запобігання у подальшому таких порушень.

У ІІ кварталі 2021 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області надійшло 2 звернення громадян, у тому числі: 0 пропозицій (0%), 0 заяв (0%), 2 скарги (100%). З них безпосередньо від громадян електронною поштою надійшло 0 звернень  (0%), поштою – 1 звернення (50%), з СКМУ – 0 звернень (0%), з МОЗ України – 0 звернень (0%), з Держлікслужби – 0 звернень (0%), Чернівецької обласної державної адміністрації – 0 звернень  (0%), з інших організацій та установ – 0 звернень (0%), на особистому прийомі – 1 звернень (50%). Індивідуальні звернення 100% (2), колективні – 0% (0).

Всього до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернвецькій області за ІІ квартал 2021 року звернулось 2 громадянина, з них за статевим розподілом авторів звернень: 100% (2) чоловіки та 0% (0) жінки.

З письмовими зверненнями зверталися наступні категорії громадян, що потребують соціального захисту і підтримки:

1.                 

інвалід I групи

0

2.                 

інвалід II групи

0

3.                 

інвалід III групи

0

4.                 

учасник війни

1

5.                 

інвалід війни

0

6.                 

ветеран війни

0

7.                 

дитина війни

0

8.                 

інвалід праці

0

9.                 

ветеран праці

0

10.            

учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

0

 

Статистичний аналіз змісту звернень дає можливість визначити найгостріші проблемні питання, які порушують громадяни у своїх заявах, скаргах та пропозиціях, а саме:

1.                 

якості лікарських засобів

0

2.                 

реєстрації виробів медичного призначення та медичного обладнання

0

3.                 

якості виробів медичного призначення та медичного обладнання

0

4.                 

питання роботи аптечних закладів

0

5.                 

про забезпечення ліками та виробами медичного призначення

0

6.                 

щодо цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення

0

7.                 

питання праці та зарплати

0

8.                 

реклами лікарських засобів та виробів медичного призначення

0

9.                 

призначення та переміщення кадрів

0

10.            

питання порушення ліцензійних умов в аптечних закладах

0

11.            

охорона здоров’я

1

12.            

забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація і свобод громадян

0

13.            

питання державної служби

0

14.            

про незадовільний стан закладів охорони здоров’я

0

15.            

питання застосування трудового законодавства

0

16.            

про неправильне звільнення з роботи

0

17.            

щодо сертифікації виробництва

0

18.            

про підготовку кадрів

0

19.            

інші питання

1

 

Звернення громадян розглянуто Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян», а саме: надано 0 відповідей-роз’яснень; 1 – вирішено позитивно, 1- звернень було надіслано на розгляд за належністю іншим установам; 0 звернень, що не підлягають розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян»; 0 звернень, що повернуто авторові відповідно до статей 5 і 7 Закону України «Про звернення громадян»; 0 звернень – у стадії розгляду; 0 звернень – дано роз’яснення.

Особистий прийом громадян керівництвом Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області проводиться згідно із затвердженим графіком. Інформація розміщена у приміщенні та на офіційному вебсайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області.

В той же час, з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” встановлено карантин, в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області призупинено особистий прийом громадян до 31 серпня 2021 року.

Організація роботи зі зверненнями громадян систематично розглядаються на виробничих нарадах Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області. Щоквартально інформація про стан розгляду звернення громадян направляється до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області за І квартал 2021 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області за ІІІ квартал 2021 року