Звіт про роботу із зверненнями громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за ІІІ квартал 2021 року

Опубліковано 04.10.2021 о 11:03

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області проводиться системна робота із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав громадян та запобігання у подальшому таких порушень.

За ІІІ квартал 2021 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області надійшло 1 звернення громадян, у тому числі: 0 пропозицій (0%), 1 заява (0%), 0 клопотань (0%), 0 скарг (0%). З них безпосередньо від громадян поштою надійшло 1 звернення (100%), з СКМУ – 0 звернень (0%), з МОЗ України – 0 звернень (0%), з Держлікслужби – 0 звернень (0%), Хмельницької обласної державної адміністрації – 0 звернень (0%), з інших організацій та установ – 0 звернень (0%), на особистому прийомі – 0 звернень (0%). Індивідуальні звернення 100% (1), колективні – 0% (0).

Всього до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за ІІІ квартал 2021 року звернувся 1 громадянин, з них за статевим розподілом авторів звернень: 100% (1) чоловік та 0% (0) жінок.

З письмовими зверненнями зверталися наступні категорії громадян, що потребують соціального захисту і підтримки:

1.               

інвалід I групи

0

2.               

інвалід II групи

0

3.               

інвалід III групи

0

4.               

учасник війни

0

5.               

інвалід війни

0

6.               

ветеран війни

0

7.               

дитина війни

0

8.               

інвалід праці

0

9.               

ветеран праці

0

10.           

учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

0

 

Статистичний аналіз змісту звернень дає можливість визначити найгостріші проблемні питання, які порушують громадяни у своїх заявах, скаргах та пропозиціях, а саме:

1.               

якості лікарських засобів

0

2.               

реєстрації виробів медичного призначення та медичного обладнання

1

3.               

якості виробів медичного призначення та медичного обладнання

0

4.               

щодо роботи аптек

0

5.               

про забезпечення ліками та виробами медичного призначення

0

6.               

щодо цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення

0

7.               

питання праці та зарплати

0

8.               

реклами лікарських засобів та виробів медичного призначення

0

9.               

призначення та переміщення кадрів

0

10.           

питання порушення ліцензійних умов в аптечних закладах

0

11.           

охорона здоров’я

0

12.           

забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація і свобод громадян

0

13.           

питання державної служби

0

14.           

про незадовільний стан закладів охорони здоров’я

0

15.           

питання застосування трудового законодавства

0

16.           

про неправильне звільнення з роботи

0

17.           

щодо сертифікації виробництва

0

18.           

про підготовку кадрів

0

19.           

інші питання

0

 

Звернення громадян розглядаються Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян», а саме: надано 0 відповідей-роз’яснень; 0 – вирішено позитивно, 1 – звернення було надіслано на розгляд за належністю іншим установам; 0 – звернень, що не підлягають розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян»; 0 – звернень, що повернуто авторові відповідно до статей 5 і 7 Закону України «Про звернення громадян»; 0 – звернень – у стадії розгляду.

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області. Інформація розміщена у приміщенні та на офіційному вебсайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області.

В той же час, з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), наказу Держлікслужби від 22.05.2020 №466 «Про заходи із попередження виникнення короновірусу COVID-19» (зі змінами), в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області призупинено особистий прийом громадян з 01 січня до 31 грудня 2021 року.

Організація роботи зі зверненнями громадян систематично розглядаються на виробничих нарадах Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області. Щоквартально інформація про стан розгляду звернення громадян направляється до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за ІІ квартал 2021 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за ІV квартал 2021 року