Звіт про роботу із зверненнями громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за 2021 рік

Опубліковано 04.01.2022 о 12:03

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області проводиться системна робота із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав громадян та запобігання у подальшому таких порушень.

За 2021 рік до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області надійшло 6 звернень громадян, у тому числі: 0 пропозицій (0%), 1 заява (17%), 0 клопотань (0%), 5 скарга (83%). З них безпосередньо від громадян поштою надійшло 1 звернень (17%), з СКМУ – 0 звернень (0%), з МОЗ України – 0 звернень (0%), з Держлікслужби – 2 звернень (33%), Хмельницької обласної державної адміністрації – 3 звернення (50%), з інших організацій та установ – 0 звернень (0%), на особистому прийомі – 0 звернень (0%). Індивідуальні звернення 100% (6), колективні – 0% (0).

Всього до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за 2021 рік звернувся 5 громадянин, з них за статевим розподілом авторів звернень: 40% (2) чоловіків та 60% (3) жінок.

З письмовими зверненнями зверталися наступні категорії громадян, що потребують соціального захисту і підтримки:

1.                 

інвалід I групи

0

2.                 

інвалід II групи

0

3.                 

інвалід III групи

1

4.                 

учасник війни

0

5.                 

інвалід війни

0

6.                 

ветеран війни

0

7.                 

дитина війни

0

8.                 

інвалід праці

0

9.                 

ветеран праці

0

10.            

учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

0

Статистичний аналіз змісту звернень дає можливість визначити найгостріші проблемні питання, які порушують громадяни у своїх заявах, скаргах та пропозиціях, а саме:

1.                 

якості лікарських засобів

3

2.                 

реєстрації виробів медичного призначення та медичного обладнання

1

3.                 

якості виробів медичного призначення та медичного обладнання

0

4.                 

щодо роботи аптек

0

5.                 

про забезпечення ліками та виробами медичного призначення

0

6.                 

щодо цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення

0

7.                 

питання праці та зарплати

0

8.                 

реклами лікарських засобів та виробів медичного призначення

0

9.                 

призначення та переміщення кадрів

0

10.            

питання порушення ліцензійних умов в аптечних закладах

1

11.            

охорона здоров’я

1

12.            

забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація і свобод громадян

0

13.            

питання державної служби

0

14.            

про незадовільний стан закладів охорони здоров’я

0

15.            

питання застосування трудового законодавства

0

16.            

про неправильне звільнення з роботи

0

17.            

щодо сертифікації виробництва

0

18.            

про підготовку кадрів

0

19.            

інші питання

0

Звернення громадян розглядаються Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян», а саме: 1 – надано відповідь-роз’яснення; 2 – вирішено позитивно; 1 – у задоволенні відмовлено; 2 – надіслано на розгляд за належністю іншим установам; 0 – звернень, що не підлягають розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян»; 0 – звернень, що повернуто авторові відповідно до статей 5 і 7 Закону України «Про звернення громадян»; 0 – звернень – у стадії розгляду; 2 – копії звернень були надіслані на розгляд за належністю іншим установам.

Затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області. Інформація розміщена у приміщенні та на офіційному вебсайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області.

В той же час, з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), наказу Держлікслужби від 22.05.2020 №466 «Про заходи із попередження виникнення короновірусу COVID-19» (зі змінами), в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області призупинено особистий прийом громадян з 01 січня до 31 грудня 2021 року.

Організація роботи зі зверненнями громадян систематично розглядаються на виробничих нарадах Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області. Щоквартально інформація про стан розгляду звернення громадян направляється до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за ІV квартал 2021 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області за І квартал 2022 року