Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області за 2022 рік

Опубліковано 13.02.2023 о 13:47

Протягом 2022 року до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області надійшло та було опрацьовано 5 звернень  громадян. З них 1 звернення надійшло безпосередньо (від громадян електронною  поштою), 1 звернення надійшло від Держлікслужби, 2 звернення надійшло від Департаменту охорони здоров’я ПОДА та 1 звернення з Комунальної бюджетної установи «Обласний контактний центр» Полтавської обласної ради. Індивідуальних звернень було – 5, колективних – 0. Повторних звернень – 0.

Порівнюючи кількість звернень отриманих у 2022 році та у 2021 року спостерігається збільшення кількості звернень громадян. Так, у 2022 році на розгляд надійшло 5 звернень, а це на 4 звернення більше ніж у 2021 році.

Статистичний аналіз змісту звернень дає можливість визначити найгостріші проблемні питання, які порушують громадяни у своїх заявах та скаргах , а саме:

– питання обігу лікарських засобів (1);

– питання роботи аптечних закладів (2);

– питання медичних виробів (1);

– питання фармацевтичного виробництва (1).

Анонімні звернення громадян або звернення без підпису, що ускладнюють їх розгляд та унеможливлюють надання кваліфікованої відповіді заявнику по суті справи до Служби не надходили.

Організація роботи зі зверненнями громадян систематично розглядається на нарадах керівництва з працівниками Служби.

Відповідальною особою за зверненнями громадян відпрацьована схема нагадувань та попереджень про терміни виконання звернень громадян.

З метою обов’язкового дотримання строків виконання розгляду звернень громадян, визначених законодавством, працівники Служби були ознайомлені під підпис з витягом із Закону України «Про звернення громадян» – стаття 5 «Вимоги до звернення» та стаття 7 «Заборона відмови в прийнятті та розгляді звернення».

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області у IV кварталі 2022 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області у I кварталі 2023 року