Звіт про розгляд звернень громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області у ІІ кварталі 2021 року

Опубліковано 02.07.2021 о 14:29

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області здійснювались заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

У ІІ кварталі 2021 року до Служби надійшло та було опрацьовано 2 звернення громадян, що на 93 звернення менше ніж у звітному періоді порівняно з відповідним періодом 2020 року.

З 2 звернень – 1 (50%) – заява, 1 (50%) – скарга. Звернення надійшли від громадян поштою.

Звернення були первинні та індивідуальні. Отримані звернення розподіляються за типом надходження: листи – 2 (100%).

За статевим розподілом авторів звернень, до Служби зверталися чоловіки – 2 (100%).

Питання, які порушували  громадяни у своїх зверненнях були:

– питання медичних виробів-1;

– питання порушення ліцензійних умов – 1.

У ході розгляду звернень громадян була здійснена 1 позапланова перевірка суб’єкта господарювання в Харківській області за зверненням, яке надійшло у І кварталі.

Всі звернення громадян розглянуті Службою у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян». Із загальної кількості опрацьованих звернень громадянам надано 1 відповідь – роз’яснення за звітний період, 1 відповідь – роз’яснення на звернення, яке надійшло у І кварталі 2021 року, 1 звернення залишилось невирішеним на 1 число липня.

Особистий прийом громадян керівництвом Служби проводиться згідно із затвердженим графіком. Інформація розміщена у приміщенні та на офіційному вебсайті Служби. Наразі відповідно до наказів Служби від 17.03.2020 №138-ОС «Про додаткові заходи із попередженням виникнення коронавірусу COVID-19» та від 22.05.2020 №194-ОС «Про заходи із попередження виникнення короновірусу COVID-19» тимчасово призупинено особистий прийом громадян у Службі.

    Постійно проводиться робота, спрямована на дотримання термінів розгляду звернень громадян, надання обґрунтованих відповідей на звернення, на належне виконання резолюцій керівництва, перевіряється стан опрацювання виконавцями контрольних документів. Стан роботи зі зверненнями громадян щокварталу розглядається на оперативних нарадах керівництвом з працівниками служби. Контроль за вчасним та повним розглядом звернень громадян з метою забезпечення вимог законодавства та якісного задоволення обґрунтованих потреб громадян є важливою ділянкою роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області.

Отримати файл

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про розгляд звернень громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області у І кварталі 2021 року

Наступна

Звіт про розгляд звернень громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області у ІІІ кварталі 2021 року