Наказ від 09.09.2019 № 37 “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області”

Опубліковано 10.09.2019 о 09:22

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

09.09.2019

Херсон

37

 

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

 

     Відповідно до статей 22, 23 Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (із змінами), Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби «Б» і «В», затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 06 квітня 2016 року № 72, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2016 року за № 647/2877 у зв’язку з необхідністю добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки та заповнення вакантних посад державної служби в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області (далі – Служба)

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області (далі – Конкурс) головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та економіки (додаток 1).
  2. Затвердити умови проведення Конкурсу, згідно з додатком 2.
  3. Заступнику начальника Служби, Мазур Надії Романівні, забезпечити оприлюднення оголошення Конкурсу на офіційному веб-сайті Служби.
  4. Головному спеціалісту з питань персоналу Служби, Москаленку Анатолію Анатолійовичу забезпечити надіслання не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня підписаня цього наказу та умов проведення конкурсу, що додаються, в електроній формі на електронну адресу Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі – vacancy6@nads.gov.ua.
  5. Провести конкурсний відбір на вищезазначену посаду 27вересня 2019 року за адресою: вул. Богородицька (Червонофлотська), 17, м. Херсон.
  6. Виконання функцій адміністратора під час проведення конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «В» покласти на головного спеціаліста з питань персоналу Служби – Москаленко Анатолія Анатолійовича.
  7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

УМОВИ

Начальник Служби                                                  Владислав ДАНЬКО

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області

Наступна

Інформація про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області