Наказ від 28.09.2021 №33-о “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області категорії “В””

Опубліковано 28.09.2021 о 17:51

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ

ЗА НАРКОТИКАМИ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

28.09.2021

Чернівці

33

 

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади

Державної служби з лікарських

засобів та контролю за наркотиками

у Чернівецькій області категорії «В»

 

Відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» від 23 лютого 2021 року №1285-ІХ та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246, зі змінами

 

НАКАЗУЮ:

1. ОГОЛОСИТИ конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області (далі – Служба):

1) головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;

2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття посади державної служби, зазначеної у пункті 1 цього наказу, що додається.

3. Головному спеціалісту з питань персоналу Довженко Тетяні Володимирівні забезпечити оприлюднення цього наказу та умов проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби та на офіційному вебсайті Держлікслужби.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник служби                                                                                                                                                         Інна ФОМІЧЕВА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ від 27.09.2021 №31-о "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області категорії "В""

Наступна

Наказ від 20.12.2021 №59-о “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області категорії “В”