Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 06.05.2019 № 29-к “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

Опубліковано 18.03.2021 о 19:40

Про оголошення конкурсу

на зайняття вакантної посади

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246,

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» (далі – конкурс) – головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу, що додаються.
  3. Головному спеціалісту з питань персоналу Карасьовій А.М. забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору та умови проведення конкурсу, на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області та надіслати відповідну інформацію до Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Дніпропетровській та Запорізькій областях з питань державної служби.
  4. Провести конкурсний відбір на вищезазначену посаду державної служби 05 червня 2019 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник служби                                                              С.В. Дубовицький

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 04.01.2019 № 2-к “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

Наступна

Інформація про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області