Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 28.10.2019 № 94-к “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

Опубліковано 18.03.2021 о 19:52

Про оголошення конкурсу

на зайняття вакантної посади

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246,

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» (далі – конкурс) – головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу, що додаються.
  3. Головному спеціалісту з питань персоналу КАРАСЬОВІЙ Анні забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору та умови проведення конкурсу, на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.
  4. Провести конкурсний відбір на вищезазначену посаду державної служби 13 листопада 2019 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник служби                                                   Сергій ДУБОВИЦЬКИЙ

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області

Наступна

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 27.11.2019 № 103-к “Про визначення переможця конкурсу на зайняття вакантної посади”