Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 27.11.2019 № 103-к “Про визначення переможця конкурсу на зайняття вакантної посади”

Опубліковано 18.03.2021 о 19:54

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246,

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В»: головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області – ДОСЯГАЄВА Владислава Едуардовича, із загальною кількістю балів 3,4.
  2. Головному спеціалісту з питань персоналу КАРАСЬОВІЙ Анні забезпечити оприлюднення цього наказу на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.

Начальник служби                                                   Сергій ДУБОВИЦЬКИЙ

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 28.10.2019 № 94-к “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

Наступна

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 14.04.2021 № 15-к "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"