Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 27.11.2019 № 103-к “Про визначення переможця конкурсу на зайняття вакантної посади”

Опубліковано 18.03.2021 о 19:54

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246,

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В»: головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області – ДОСЯГАЄВА Владислава Едуардовича, із загальною кількістю балів 3,4.
  2. Головному спеціалісту з питань персоналу КАРАСЬОВІЙ Анні забезпечити оприлюднення цього наказу на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.

Начальник служби                                                   Сергій ДУБОВИЦЬКИЙ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 28.10.2019 № 94-к “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

Наступна

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 14.04.2021 № 15-к "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"