Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 30.04.2021 № 19-к “Про визначення переможця конкурсу на зайняття вакантної посади”

Опубліковано 11.05.2021 о 11:02

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246,

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б»: завідувача сектору інформаційного забезпечення державного контролю Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області – КОНТОРЩІКОВУ Юлію Володимирівну, із загальною кількістю балів 14,5.
  2. Головному спеціалісту з питань персоналу ПИСАРЄВІЙ Анні забезпечити оприлюднення цього наказу на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.

 

 

В.о. начальника служби                                                                                                                                                                                   Єгор ВОЛКОВ

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 14.04.2021 № 15-к "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"

Наступна

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 28.05.2021 № 26-к "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"