Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 30.04.2021 № 19-к “Про визначення переможця конкурсу на зайняття вакантної посади”

Опубліковано 11.05.2021 о 11:02

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246,

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б»: завідувача сектору інформаційного забезпечення державного контролю Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області – КОНТОРЩІКОВУ Юлію Володимирівну, із загальною кількістю балів 14,5.
  2. Головному спеціалісту з питань персоналу ПИСАРЄВІЙ Анні забезпечити оприлюднення цього наказу на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.

 

 

В.о. начальника служби                                                                                                                                                                                   Єгор ВОЛКОВ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 14.04.2021 № 15-к "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"

Наступна

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 28.05.2021 № 26-к "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"