Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області від 06.08.2021 №19-К “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

Опубліковано 09.08.2021 о 10:30

НАКАЗ

 

06.08.2021

   м. Миколаїв     

                                          № 19-К

 

Про оголошення конкурсу 

на зайняття вакантних посад

державної служби категорії «Б» та «В»

 

Відповідно до статей 20, 22, 23 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VІІІ (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» від 25.03.2016 № 246 (зі змінами)

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б», завідувача сектору бухгалтерського обліку та економіки – головного бухгалтера  Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.
  2. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та економіки Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.
  3. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б», завідувача сектору бухгалтерського обліку та економіки – головного бухгалтера  Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області (додаток 1).
  4. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та економіки Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області (додаток 2).
  5. Встановити строк подання документів для участі в конкурсі – 25   календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу.           
  6. Головному спеціалісту з питань персоналу (П’ятницькій В.О.), забезпечити оприлюднення наказу про оголошення конкурсу та його умов в електронній формі, не пізніше наступного робочого дня з дня його підписання, на Єдиному порталі вакансій державної служби.
  7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.        

Додаток 1

Додаток 2

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області від 21.10.2019 №38-К "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади"

Наступна

Вакансії