Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області від 25.01.2022 № 06-к «Про оголошення конкурсу на заняття посади завідувача сектору бухгалтерського обліку та економіки – головного бухгалтера категорії “Б”»

Опубліковано 25.01.2022 о 11:21

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ

ЗА НАРКОТИКАМИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

                                                                                                НАКАЗ

 

25.01.2022                                                                                м. Одеса

 

 

№ 05-к

 

 

Про оголошення конкурсу на заняття посади завідувача сектору бухгалтерського обліку та економіки – головного бухгалтера

 

 

Відповідно до статей 22, 23 Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 648)  

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття посади державної служби категорії «Б» – завідувач сектору бухгалтерського обліку та економіки – головний бухгалтер Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття посади, зазначеної у п. 1 цього наказу, що додаються.
  3. Оприлюднити інформацію про оголошення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби та офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області.
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

         

Начальник Служби                                                                                                                               Валерія ЛЯШЕНКО-ЩЕРБАКОВА

Наказ 05-к

Умови проведення конкурсу

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області від 23.11.2021 № 93-к «Про оголошення конкурсу на заняття посади завідувача сектору бухгалтерського обліку та економіки – головного бухгалтера категорії "Б"»

Наступна

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області від 25.01.2022 № 06-к «Про оголошення конкурсу на заняття посади головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку та економіки категорії “В”»