Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області від 14.06.2019 року № 25-к “Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юрисконсульта”

Опубліковано 14.06.2019 о 12:34

Умови проведення конкурсу

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

Державна служба з лікарських засобів та контролю
за наркотиками у Черкаській області

НАКАЗ

14.06.2019 м.Черкаси № 25-к

 

Про оголошення конкурсу
на заміщення вакантної посади

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області (далі – конкурс, служба):

1.1. головний спеціаліст – юрисконсульт;

2. Затвердити умови проведення конкурсу згідно із додатком 1.

3. Головному спеціалісту з управління персоналом забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті Служби та надіслати відповідну інформацію до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях: vacancy4@nads.gov.ua.

4. Провести конкурсний відбір на вищезазначену посаду державної служби 08 липня 2019 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник служби

Т.М. Мехлик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області від 12.06.2019 року № 24-к "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів"

Наступна

Інформація щодо результатів проведення конкурсу в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області