Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 04.01.2019 № 2-к “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

Опубліковано 04.01.2019 о 13:54

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

04.01.2019

Дніпро

№ 2-к

 


Про оголошення конкурсу
на зайняття вакантної посади

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» (далі – конкурс) – головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу, що додаються.
  3. Головному спеціалісту з питань персоналу Карасьовій А.М. забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору та умови проведення конкурсу, на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області та надіслати відповідну інформацію до Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Дніпропетровській та Запорізькій областях з питань державної служби.
  4. Провести конкурсний відбір на вищезазначену посаду державної служби 01 лютого 2019 року.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. начальника служби                                                                                                                                                                                                             Ю.В. Овчаренко

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Наступна

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області від 06.05.2019 № 29-к “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”