Наказ про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

Опубліковано 12.07.2021 о 10:12

                                                   НАКАЗ                 

25.06.2021                    м. Івано-Франківськ                       №      18-к 

 

Про оголошення конкурсу

на зайняття вакантної посади

державної служби  

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року №246

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області (далі – Конкурс) головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

 

  1. Затвердити умови проведення Конкурсу, що додаються.

 

  1. Головному спеціалісту з питань персоналу Петрів Л.І.:

3.1. розмістити наказ про оголошення конкурсу та умови його проведення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня підписання цього наказу;

3.2. оприлюднити оголошення про Конкурс на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області після перевірки НАДС.

 

  1. Конкурсній комісії провести Конкурс на зайняття посади державної служби головного спеціаліста відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів 20 липня 2021 року.

 

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 Начальник служби                                                               Н. Шпур

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2020 рік" призупинено норми Закону України "Про державну службу" в частині конкурсного відбору на посаду державної служби від 17 квітня 2020 року.

Наступна

Інформація про результати конкурсу.