Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області від 12.03.2019 № 155“Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад”

Опубліковано 12.08.2019 о 16:49

УМОВИ проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів,медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів категорії «В»

УМОВИ проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта категорії «В»

УМОВИ проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта категорії «В»

 

ДЕРЖЛІКСЛУЖБА

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

12.08.2019  м. Кропивницький № 155

 

Про оголошення конкурсу
на зайняття вакантних посад

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року № 462)

 НАКАЗУЮ:

      1.  Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області (далі – Конкурс):

      1.1. головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;

      1.2. головного спеціаліста – юрисконсульта.

  1. Затвердити умови проведення конкурсу згідно із додатками 1-2.
  2. Головному спеціалісту з питань персоналу Друзенко О.М. забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області та надіслати відповідну інформацію до Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях.
  3. Провести конкурсний відбір на вищезазначені посади державної служби 02 вересня 2019 року.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник служби                                                                                                                                           Лілія ПАНФІЛОВА

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку