Наказ Держлікслужби від 27.03.2017 № 318 “Питання надання адміністративних послуг Держлікслужбою”

Опубліковано 27.03.2017 о 12:15

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

НАКАЗ

27.03.2017 Київ № 318

Питання надання адміністративних
послуг
Держлікслужбою

 

Відповідно до статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 № 647

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі – Інформаційні картки), що додаються:

1.1. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі висновку про відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів.

1.2. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі висновку про якість ввезених лікарських засобів.

1.3. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про атестацію лабораторій з контролю якості та безпеки лікарських засобів.

1.4. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

1.5. Інформаційну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

1.6. Інформаційну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

1.7. Інформаційну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

1.8. Інформаційну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

1.9. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі дозволу на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзит через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

1.10. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

1.11. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

1.12. Інформаційну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

1.13. Інформаційну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

1.14. Інформаційну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

1.15. Інформаційну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

1.16. Інформаційну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

1.17. Інформаційну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

1.18. Інформаційну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

1.19. Інформаційну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

1.20. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі сертифіката відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики.

1.21. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі висновку щодо підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики.

1.22. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі сертифіката лікарського засобу.

1.23. Інформаційну картку адміністративної послуг з видачі підтвердження для активних фармацевтичних інгредієнтів, що експортуються до Європейського Союзу (ЄС) для лікарських засобів, призначених для споживання людиною.

1.24. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі заяви про ліцензійний статус лікарського(их) засобу(ів).

1.25. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі сертифіката серії лікарського засобу.

1.26. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

1.27. Інформаційну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

1.28. Інформаційну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

1.29. Інформаційну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

1.30. Інформаційну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

1.31. Інформаційну картку адміністративної послуги з сертифікації суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову реалізацію (дистрибуцію) лікарських засобів на відповідність вимогам належної практики дистрибуції.

1.32. Інформаційну картку адміністративної послуги з надання підтвердження про державну реєстрацію медичних виробів.

  1. Затвердити технологічні картки адміністративних послуг, якінадаються Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі – Технологічні картки), що додаються:

2.1. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі висновку про відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів.

2.2. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі висновку про якість ввезених лікарських засобів.

2.3. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про атестацію лабораторій з контролю якості та безпеки лікарських засобів.

2.4. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.5. Технологічну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.6. Технологічну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.7. Технологічну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.8. Технологічну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.9. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі дозволу на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзит через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.10. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, (промислового).

2.11. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

2.12. Технологічну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

2.13 Технологічну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)

2.14. Технологічну картку адміністративної послуги  з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

2.15. Технологічну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

2.16. Технологічну картку адміністративної послуги  зі звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

2.17. Технологічну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

2.18. Технологічну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

2.19. Технологічну картку адміністративної послуги з розширення виду провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

2.20. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі сертифіката відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики.

2.21. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі висновку щодо підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики.

2.22. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі сертифіката лікарського засобу.

2.23. Технологічну картку адміністративної послуги  з видачі підтвердження для активних фармацевтичних інгредієнтів, що експортуються до Європейського Союзу (ЄС) для лікарських засобів, призначених для споживання людиною.

2.24. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі заяви про ліцензійний статус лікарського(их) засобу(ів).

2.25. Технологічну картку адміністративної послуги  з видачі сертифіката серії лікарського засобу.

2.26. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

2.27. Технологічну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

2.28. Технологічну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

2.29. Технологічну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

2.30. Технологічну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

2.31. Технологічну картку адміністративної послуги з сертифікації суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову реалізацію (дистрибуцію) лікарських засобів на відповідність вимогам належної практики дистрибуції.

2.32. Технологічну картку адміністративної послуги з надання підтвердження про державну реєстрацію медичних виробів.

  1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                         Н.Я. Гудзь

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку