Наказ Держлікслужби від 27.03.2017 № 318 “Питання надання адміністративних послуг Держлікслужбою”

Опубліковано 27.03.2017 о 12:15

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

НАКАЗ

27.03.2017 Київ № 318

Питання надання адміністративних
послуг
Держлікслужбою

 

Відповідно до статті 8 Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 № 647

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі – Інформаційні картки), що додаються:

1.1. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі висновку про відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів.

1.2. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі висновку про якість ввезених лікарських засобів.

1.3. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про атестацію лабораторій з контролю якості та безпеки лікарських засобів.

1.4. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

1.5. Інформаційну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

1.6. Інформаційну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

1.7. Інформаційну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

1.8. Інформаційну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

1.9. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі дозволу на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзит через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

1.10. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

1.11. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

1.12. Інформаційну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

1.13. Інформаційну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

1.14. Інформаційну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

1.15. Інформаційну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

1.16. Інформаційну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

1.17. Інформаційну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

1.18. Інформаційну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

1.19. Інформаційну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

1.20. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі сертифіката відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики.

1.21. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі висновку щодо підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики.

1.22. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі сертифіката лікарського засобу.

1.23. Інформаційну картку адміністративної послуг з видачі підтвердження для активних фармацевтичних інгредієнтів, що експортуються до Європейського Союзу (ЄС) для лікарських засобів, призначених для споживання людиною.

1.24. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі заяви про ліцензійний статус лікарського(их) засобу(ів).

1.25. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі сертифіката серії лікарського засобу.

1.26. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

1.27. Інформаційну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

1.28. Інформаційну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

1.29. Інформаційну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

1.30. Інформаційну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

1.31. Інформаційну картку адміністративної послуги з сертифікації суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову реалізацію (дистрибуцію) лікарських засобів на відповідність вимогам належної практики дистрибуції.

1.32. Інформаційну картку адміністративної послуги з надання підтвердження про державну реєстрацію медичних виробів.

  1. Затвердити технологічні картки адміністративних послуг, якінадаються Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі – Технологічні картки), що додаються:

2.1. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі висновку про відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів.

2.2. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі висновку про якість ввезених лікарських засобів.

2.3. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про атестацію лабораторій з контролю якості та безпеки лікарських засобів.

2.4. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.5. Технологічну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.6. Технологічну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.7. Технологічну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.8. Технологічну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.9. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі дозволу на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзит через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

2.10. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, (промислового).

2.11. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

2.12. Технологічну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

2.13 Технологічну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)

2.14. Технологічну картку адміністративної послуги  з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

2.15. Технологічну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

2.16. Технологічну картку адміністративної послуги  зі звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

2.17. Технологічну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

2.18. Технологічну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового).

2.19. Технологічну картку адміністративної послуги з розширення виду провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

2.20. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі сертифіката відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики.

2.21. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі висновку щодо підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики.

2.22. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі сертифіката лікарського засобу.

2.23. Технологічну картку адміністративної послуги  з видачі підтвердження для активних фармацевтичних інгредієнтів, що експортуються до Європейського Союзу (ЄС) для лікарських засобів, призначених для споживання людиною.

2.24. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі заяви про ліцензійний статус лікарського(их) засобу(ів).

2.25. Технологічну картку адміністративної послуги  з видачі сертифіката серії лікарського засобу.

2.26. Технологічну картку адміністративної послуги з видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

2.27. Технологічну картку адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

2.28. Технологічну картку адміністративної послуги з анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

2.29. Технологічну картку адміністративної послуги зі звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

2.30. Технологічну картку адміністративної послуги з розширення провадження виду господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

2.31. Технологічну картку адміністративної послуги з сертифікації суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову реалізацію (дистрибуцію) лікарських засобів на відповідність вимогам належної практики дистрибуції.

2.32. Технологічну картку адміністративної послуги з надання підтвердження про державну реєстрацію медичних виробів.

  1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                         Н.Я. Гудзь

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку