07.06.2023 Повідомлення Державного управління соціальних служб Schleswig-Holstein, моніторинг лікарських засобів, Німеччина щодо виявлення підробленого продукту з маркуванням Testosteron Depot – Rotexmedica 250 mg/ml, 10 ампул по 1 мл у блістерах

Опубліковано 08.06.2023 о 16:28

До Держлікслужби надійшла інформація Державного управління соціальних служб Schleswig-Holstein, моніторинг лікарських засобів,  Німеччина щодо виявлення підробленого продукту з маркуванням Testosteron Depot – Rotexmedica 250 mg/ml, 10 ампул по 1 мл у блістерах.

Reference Number:  E_SH_01/verified falsifica-tion/2023/9/1

 Пакування не відповідає оригінальному дизайну Panpharma GmbH (див. додаток). Номер серії та термін придатності фальсифікату відповідають даним оригінального продукту. Пакування має елементи серіалізації. Хоча GTIN існує, серійний номер невідомий системі. За словами власника реєстраційного свідоцтва, про дефект було повідомлено електронною поштою особою з Хорватії, яка хотіла перевірити оригінальність ЛЗ по причині слабкого ефекту ЛЗ після застосування. Після зв’язку з відправником були  отримані фотографії вкладення. Проте не було надано жодної інформації про те, де ЛЗ було придбано.

Згідно з Державним реєстром лікарських засобів України, станом на 09.06.2023, препарат Testosteron Depot – Rotexmedica 250 mg/ml, 10 ампул по 1 мл у блістерах в Україні як лікарський засіб незареєстрований.

Фото упаковки

 

До уваги!

Якщо у вас виникли додаткові запитання або ви хочете повідомити про інциденти, зокрема щодо фальсифікованих лікарських засобів, звертайтесь до Держлікслужби (dls@ dls.gov.ua).

Завантажити додаток

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку