Головний спеціаліст сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контрою за наркотиками у Чернігівській області Чаус Анжела Михайлівна 31 жовтня 2019 року виступила на конференції головних медичних сестер, старших та медичних сестер закладів охорони здоров’я області.

Опубліковано 01.11.2019 о 10:50

      Згідно з планом роботи громадської організації «Асоціація медичних сестер Чернігівської області» в м. Чернігові на базі КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР відбулася конференція головних медичних сестер, старших та медичних сестер закладів охорони здоров’я області.

ПРОГРАМА конференції:

  1. Принципи сучасного прибирання та дезінфекції в закладах охорони здоров’я (Сухарєв Євгеній Олександрович – представник компанії «Вермоп» в регіонах СНГ)
  2. Серцева недостатність (Малашенко Ліна Іванівна – завідувач кардіологічним відділенням № 3 хронічної серцевої недостатності КНП «Чернігівський обласний кардіологічний центр» ЧОР)
  3. Особливості зберігання, транспортування, приймання та обліку медичних імунобіологічних препаратів в ЛПЗ (Чаус Анжела Михайлівна – головний спеціаліст сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контрою за наркотиками у Чернігівській області)
  4. Нове харчове законодавство в Україні. Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування. Процедури, засновані на принципах системи НАССР для закладів громадського харчування (Михед Валентина Миколаївна – начальник Чернігівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області)
  5. Перевірка закладів охорони здоров’я щодо дотримання ліцензійних умов провадження з медичної практики (Хамко Наталія Миколаївна – заступник генерального директора з правових та кадрових питань КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Увага! Про проведення планової та позапланової перевірок характеристик продукції суб’єкт господарювання не повідомляється!

Наступна

УВАГА! 18.12.2019р. о 09:00 адресою: м. Чернігів, вул. П’ятницька, буд. 39, офіс 602 відбудеться засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області.