Колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області відвідали аптечний склад ТОВ Вента.ЛТД
Опубліковано 13.06.2019 о 14:3712 червня 2019 року колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області, а саме: начальник Служби Т. Пронів, головний спеціаліст сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів О. Ленчук, завідувач лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції М. Дмитрів та головний спеціаліст – юрисконсульт М. Гайдук здійснили ознайомчу екскурсію в Аптечний склад № 10 ТОВ «Вента.ЛТД» у місті Тернополі.
Після проведення даного візиту було відмічено сучасність, європейськість та майбутність Аптечного складу. Наявність таких фармацевтичних дистриб’юторів дозволяє сформувати середовище, що пропонує сучасні послуги, сприяє зміцненню здоров’я населення.
If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.