Колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області відвідали ТОВ «Тернофарм»

Опубліковано 19.07.2019 о 15:27

17 липня 2019 року колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області, а саме: начальник Служби Т. Пронів, головний спеціаліст сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів О. Ленчук та І. Залецька, завідувач лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції М. Дмитрів здійснили ознайомчу екскурсію на ТОВ «Тернофарм» у місті Тернополі.

В 2000 році Тернопільська фармацевтична фабрика вступила до холдингової компанії «Юніфарма».

Виробничі потужності ТОВ «Тернофарм» сьогодні складаються з трьох цехів: галенового цеху, цеху виробництва твердих лікарських форм, цеху виробництва сухих екстрактів та рослинних лікарських засобів. До складу галенового цеху входять наступні виробничі дільниці:

 • Дільниця виробництва настойок, екстрактів, розчинів, сиропів,
 • Дільниця виробництва сиропів та суспензій,
 • Дільниця виробництва рідких лікарських форм,
 • Дільниця розливу рідких лікарських форм,
 • Дільниця виробництва барвних та пахучих розчинів, сумішей,

До цеху ТЛФ відносяться:

 • Дільниця виробництва порошків,
 • Дільниця виробництва м’яких лікарських форм,
 • Дільниця виробництва таблеток №1,
 • Дільниця виробництва таблеток №2.

До складу цеху виробництва сухих екстрактів та рослинних лікарських засобів:

 • Дільниця виробництва сухих екстрактів,
 • Дільниця виробництва рослинних лікарських засобів.

ТОВ «Тернофарм» 2015 року отримав Сертифікат відповідності вимогам GMP на дільницю виробництва таблеток №1, дільницю виробництва таблеток №2 та дільницю виробництва порошків; у 2018 році підтверджено відповідність вимогам GMP даних дільниць. У 2017 році було сертифіковано дільницю з виробництва м’яких лікарських форм.

В березні 2018 року дільниця з виробництва м’яких лікарських форм та дільницю виробництва порошків успішно пройшли аудит УП «Центр экспертиз и испытаний в здравоохранении» республіки Білорусь на відповідність вимогам GMP.

У 2019 році введено в експлуатацію дільницю виробництва сиропів та суспензій. Дільниця оснащена сучасним промисловим обладнанням українського виробника «Промфарм», «Фарммаш» та провідного європейського виробника «САМ». Ведуться роботи по підготовці дільниці до сертифікації на відповідність вимогам GMP.

Сьогодні на підприємстві працює 335 працівників.

Станом на 18.07.2019 року ТОВ «Тернофарм» є власником 98 реєстраційних посвідчень на лікарські засоби. В поточному році зареєстровано нові препарати: Альгімакс, суспензія та Валеріана форте, таблетки покриті оболонкою.

Переглянути офіційну сторінку ТОВ “Тернофарм”

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Керівник Служби прийняв участь у засіданні робочої групи з питань гуманітарної допомоги

Наступна

Участь у нараді Тернопільської обласної ради керівника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області