Ознайомчий візит Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області в КП ТОР “ТО Аптека № 78”

Опубліковано 02.07.2019 о 17:45

02 липня 2019 року керівник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області Пронів Т.А. та завідувач лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Дмитрів М.І. відвідали аптечний заклад м. Тернополя, що здійснює виробництво лікарських засобів в умовах аптеки – КП ТОР “ТО Аптека №78” та детально ознайомились з її виробництвом.

КП ТОР “ТО Аптека № 78” є закладом охорони здоров’я і працює з березня 1959 року. Штат аптеки нараховує 21 працівника. Аптека забезпечує населення лікарськими зособами заводського виробництва і виготовляє ліки за індивідуальними прописами лікарів. Керівник і колектив аптеки підтримує програми уряду і МОЗ України. Здійснюється відпуск ліків громадянам, що потребують інсулінозалежної терапії, ліків за безкоштовними та пільговими рецептами , за рецептами згідно урядової програми “Доступні ліки”. Аптека забезпечує населення вакцинами.

Працівники аптеки підтримують тісні взаємозв’язки з лікарями установ міста  Тернополя і районів, завдяки чому можна виготовляти ліки максимально підібрані індивідуально кожному хворому, що дозволяє досягнути високого рівня і доступності  лікування.

В аптеці виготовляють:

– мазі при дерматитах різного походження;

– мазі для лікування трофічних виразок, екзем, пролежні;

– ректальні протизапальні і обезболюючі суппозиторії;

– розчини для інстиляції сечового міхура;

– розчини , що застосовуються при вульвовагінітах;

– розчини для фізіотерапевтичних процедур;

– розчини для внутрішнього вживання (заспокійливі мікстури Кватера, Павлова, відхаркуючи, розсмоктуючі, при мастопатіях);

– розчини та мазі при стоматитах та афтах і інших ушкодженнях слизових оболонок;

– розчини з іхтіолом, дьогтем;

– цинк-желатинові пов’язки;

– мазі кератолічної дії та для мозолів;

– розчини для компресів при артритах та інших ушкодженнях суглобів та інші лікарські засоби.

 

Аптека забезпечує населення лікарськими засобами наркотичної, психотропної дії та прекурсорами і забезпечена для цього всіма необхідними сейфами, шафами та приміщенням і дотримується методів обліку та контролю.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області

Наступна

Ознайомчий візит керівника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області в аптечні заклади