РЕЖИМ РОБОТИ!

Опубліковано 18.03.2020 о 14:44

У зв’язку із встановленням з 12 березня до 03 квітня 2020 року на усій території карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211, з метою участі у проведенні профілактичних протиепідеміологічних заходів із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, на виконання вимог наказу Держлікслужби від 17.03.2020 № 322, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області повідомляє наступне.

Тимчасово, до 03 квітня 2020 року буде обмежено допуск до службового приміщення Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області (далі – Служба) усіх осіб, крім посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, які відвідують Службу зі службових питань. Призупинено особистий прийом громадян.

Забезпечено масочний режим під час перебування  в службових приміщеннях Служби для працівників та відвідувачів.

Прийом документів від громадян та представників суб’єктів господарювання здійснюється через поштову скриньку, яка розташована біля входу до приміщення Служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

ДО УВАГИ!!!

Наступна

Увага! Термін карантину продовжено!