УВАГА!!! Змінено графік роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області

Опубліковано 24.06.2021 о 12:49

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Постанови КМУ від  16.06.2021 р. № 611 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», якими до 31.08.2021 встановлено карантин, повідомляємо про наступне:

– прийом громадян та суб’єктів господарювання в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області обмежується;

– суб’єктам господарювання за можливості відкласти звернення до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області до 01.09.2021 та без крайньої необхідності не надсилати паперові примірники документів, але бути готовими надати оригінали документів після завершення карантину.

Необхідні для реєстрації документи надсилати в електронному вигляді на адресу dls.dp@dls.gov.ua виключно у форматах .pdf або .tif. У зворотньому листі Вам буде повідомлено реєстраційний номер Вашого листа.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація щодо здійснення ринкового нагляду у 2020 році

Наступна

Щодо роботи комісії зі стабілізації цін.